Enes Elektronik

Hakkımızda

1987 yılında hizmet hayatına başlayan Enes Elektronik, sunduğu ürün ve hizmetlerde kalitesi, kesintisiz desteği ve müşteri memnuniyeti ile günümüze ulaşmıştır. Elektronik, güvenlik alanlarında hem kaliteli ürünlere ulaşabilmenizi sağlamakta hem de sahip olduğunuz ürünlerin servisi olarak desteğimizi sürdürmekteyiz.


Eskişehir merkez, Seyitgazi ve Kırka ilçelerine elektronik ürünlerin tamiri, montajı için ulaşabilmekteyiz. 

Eskişehir elektronik tamir ustası Enes Elektronik, gelişen teknolojiyi izleyerek hızlı, güvenilir, kaliteli servis anlayışıyla hareket eder. Arızalar, ekibimiz tarafından dikkatle incelenir, kaynağı en doğru şekilde tespit edilir ve müdahaleye geçilir. Tamir ve parça değişimlerinde birinci kalite ürünler arasından seçim yapmaktayız.

Eskişehir elektronik malzeme satışımızda kamera sistemlerinden uydu antenlerine, lnb çeşitlerinden kumandaya kadar geniş bir ürün skalamızla müşterilerimize cazip fiyatlar sunmaktayız.  Onarım ve kurulum hizmetlerimizde ise hızlı ve güvenli şekilde çözüm odaklı olarak hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzde hiçbir zaman fiyat kaygısı gütmeden önce müşteri memnuniyeti sağlamak için en kaliteli ürünü sunmaktayız. Tamirini yapacağımız ürün için adresinize ulaşmakta, sürece göre alıp servisimize getirerek burada taahhüt ettiğimiz sürede tamamlayıp teslim etmekteyiz.

Enes Elektronik olarak tüm servis, bakım ve satış hizmetlerimizde önceliğimiz zamanında ve sorunsuz bir şekilde sonuca ulaşmaktır.