Enes Elektronik

Güvenlik Kamera Hizmetleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri evinizi ve iş yerlerinizi siz içinde değilken de koruma altına alan sistemlerdir.  İçerisinde hem maddi hem de manevi olarak sizin için kıymetli olan her şeyi dış etkenlerden alarm ile koruyabilirsiniz. Eskişehir hırsız alarm sistemlerimiz dışarıdan gelecek tüm müdahalelere karşı dayanıklıdır ve tüm sabote girişimlerine karşı güvenle çalışmayı sürdürür. Hırsız alarm sistemlerinde kapı, pencereler ve odalara yerleştirilen hareket algılayıcılar isteğe bağlı olarak kameralarla entegre edilerek bilginiz dışındaki tüm hareketleri algılayarak size ve gerekli yetkili birimlere haber verir.

Kablolu veya kablosuz olarak uygulanabilen hırsız alarm sistemleri alarm devredeyken kapıda ve pencerede en ufak bir hareket olduğunda yetkilendirilen kişiye bilgi verir. Hırsız alarmlarında ilk önce sirenler çalar, hemen ardından size ve polise / jandarmaya bildirim yapılarak adresinize yönlendirilir.

İş yerleriniz, eviniz, yazlık evleriniz, depolar, kiler daireler ve istediğiniz her yer için hırsız alarm sistemleri tercih ederek güvenli bir alan içerisinde olabilirsiniz.

 

Enes Elektronik İletişim Bilgileri;

Gsm: 0537 947 01 88