Güvenlik Kamerası Kurulum

Eskişehir güvenlik kamera sistemleri alanında uzun zamandır hizmet veren Enes Elektronik son teknoloji güvenlik sistemleri satışı ve kurulumu hizmeti vermektedir. Güvenlik kamera sistemleri özellikle Eskişehir gibi büyük şehirlerde hızla artmakta olan apartmanlarda, kamu binalarında ve iş yerlerinde güvenlik amaçlı kurulan kamera sistemleridir. Güvenlik kamera sistemi sayesinde yaşanan bir olay sonrasında ( hırsızlık, gasp, kaza, vs. ) kayıt edilen görüntülerden yaşanan olay ile alakalı bilgi alınabilmektedir. Ayrıca apartman güvenlik kamera sistemleri Eskişehir hırsızlık girişimlerinde caydırıcı bir etki de yaratmaktadır. Apartman güvenlik kamera sistemleri için gözlemlemek istenilen alana yapılacak ücretsiz keşif çalışmalarımızla en uygun sistemi öneriyoruz.

 

Kullanıldığı amaç doğrultusunda özel bir alana kurulan güvenlik kamera ekipmanları ortak kullanım alanlarındaki görüntüleri denetlenmek üzere kaydetmektedir. Son teknoloji ile güvenlik kamera sistemleri Eskişehir kullanım alanları da değişkenlik göstermektedir. Eskişehir güvenlik kamera sistemleri amacının dışında personel çalışma kontrolü, satış hizmeti, iş geliştirme gibi alanlarda da kullanılmaya başlamıştır. Eskişehir güvenlik kamera firmaları arasında hızlı teknik servis hizmeti ile öne çıkan firmamız, Eskişehir güvenlik kamera sistemleri konusunda 5 yıllık tecrübeye sahiptir.

 

Eskişehir güvenlik kamerası sistemleri ile bir noktadan bir çok yeri izleyebileceğimiz gibi farklı noktalardan da büyük bir alanı kayıt altına almak mümkündür. Teknolojinin hızla gelişmesi görüntü ve sesin aynı anda aktarımı ile uzakları yakın yapabilmektedir.Teknoloji güvenlik kamera sistemlerinin kayıt cihazı olmaktan çıkararak iletişim aracı haline getirmiştir. Eskişehir Enes elektronik olarak sizlere son teknoloji güvenlik kamera sistemleri ile ihtiyacınız dahilinde en uygun sistemi önererek satış-kurulum-bakım hizmetini eksiksiz olarak sunuyoruz. Kurulumunu yaptığımız bazı sistemler aşağıdaki gibidir.

  • Dome Kamera

  • Speed Dome Kamera

  • Sabit Kamera

  • Network Kamera Sistemi

  • AHD Kamera

 

Eskişehir Enes Elektronik Adres : İstiklal Mh. Dilekli Sk. No: 2 / D / ESKİŞEHİR

 

Eskişehir Enes Elektronik Telefon : 0537 947 01 88